Ford transit 2.2cdti 2009

Shitet nga: rrahim 07 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   6 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
ford transit cdti 2009 i ardhur nga austria ni dore i perdorur libren e servisit goma te reja ne gjendje te rregullt motorri, dhe jasht, 3 ulese mbrapa ,i mbyllur i pa doganuar ne ks radio me cd mp3 usb .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim