Golf 4 -03

Shitet nga: rahovec 12 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Rahovec
Golf 4, viti i prodhimt 24.12.2003,ne gjendje te rregullt,ka ndrimin e ripit te motorit, regjistrim deri me 06.09.2015 flellga dhe guma te reja, TDI me nje te kuqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim