Gonow GX6 -10

Shitet nga: Fehmi 22 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet xhip Gonow GX6 motor Mitsubishi viti i prodhimit 2010 Diesel 2.8 Turbo 4X4 .
Ka regjistrit dhe 11 muaj .
Nr Tele : 044-117-121
044-315-272
044-301-257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim