Honda Civic -02

Shitet nga: Rexhep 04 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Vetura eshte ne gjendje te mire, poashtu dhe motori eshte ne gjendje te mirr me pak kilometrazh te kaluar.
Targat e makines jan nga anglia.
Nderoj veturen me ni Gjip 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim