Golf 3

Shitet nga: Adnan 22 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lamborghini
Modeli: Aventador
Shes golf 3 1.8 benzin vitit 93 regjistrim deri nentor te vitit 2016 vetura ka 4 dritare elektronike ka 5 dyer ka senxor mrapa aribarg dhe esht shum irujtur per me shum na kontaktoni 043-881-717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim