Mazda 323F

Shitet nga: private 22 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 323
Shitet Vetura Mazda 323F Me Klim dhe Timon hidraulik,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim