Mercedes 190 d -90

Shitet nga: adem 07 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Rahovec
shitet mercedesi 190 disel i mire shum i rujtur regjistrim deri me 25 dhjetor punon perfekt me nje fjal kerri ska behane punon mire dhe eshte i shtrenguar presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim