Mercedes 290 Td -96

Shitet nga: fadil zhuniqi 15 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Rahovec
Metabela te Austris ka klima dhe standhaizung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim