Mercedes 320 Dizel -05

Shitet nga: behar 28 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Mercedes 280 kurse motorin e ka 320 v6 viti 2005 asht teper ne gjendje te mir siq shihet dhe ne foto
+386 49 614 149 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim