Mercedes Benz 300

Shitet nga: Nexh 26 Krr 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Rahovec
Shitet urgjentisht Mercedes Benz 300D , ne gjendje te e mire teknike, cmimi i volitshem, ndrrim i mundeshme me ndonje vetur te regjistruar .
Teknikisht, nga motorri dhe brenda osht shum i rujtun.
Vetura eshte e clajmruar me koh.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim