Mercedes Benz C 220 Dizel -96

Shitet nga: ahmeti 04 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Shitet mercedes benz c klase isapo ardhur nga Austria posedon klim abs srs central xhama elektronike kuk per terheqjen e rimorkios dhe asht i sevisum per me shum na tlfononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim