Mercedes-Benz C220 Avantgarde -04

Shitet nga: Mercedes 08 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Mercedes c220 automatik, viti i prodhimit 2004, Vetura eshte ne gjendje te rregullt, te gjitha serviset e kryera, regjistrim 1 vjet, vetura ka goma te veres dhe te dimrit. Avantgarde, full opsion etj...
Per me shume informata: 049-210-442.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim