MERCEDEZ 190

Shitet nga: LIRIDON DURAKU 31 Dhj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT KA KLIM ABES DHE KA REGJISTRIM ED
HE 12 MUAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim