Mercedes 190 -87

Shitet nga: Kujtim 03 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka 4 goma te reja te dimrit dhe ka rregjistrim deri ne muajin tetor, bejm edhe ndrim me ndonje pikap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim