Shesercedes C220 - Viti 93

Shitet nga: samedin 09 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shes mercedes C220 ABS , Karrigat Me Nxemje , Dyert Me Central Te gjitha Serviset i Ka Te Kryera , Regjistrim ka Deri ne Muajin e 3 te 2017 , osht I ruajtur Si Mbrenda Ashtu dhe Jasht Per Makin garantoj Per Me Shum mund Te Kontaktoni Ne Viber 045206510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim