Mercedes 280 dizel -06

Shitet nga: Mehmet Kastrati 29 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mire, eshte katmatik avangart full opsion si dhe ika dy par goma veres dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim