Mercedes sprinter CDI

Shitet nga: Hamez morina 26 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Shitet kombi i sapo ardhur nga gjermania i doganuar dhe i regjistriar
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim