Shes MercedesBenz benzin 3.2. ose Me marrveshje

Shitet nga: Ndrec Morina 17 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
shes mercedes benz karavan automatik me 5 dyer .me karrigat te rrypit me navigacion dhe klim.Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim