Mercedes benz 190 -85

Shitet nga: Arben 27 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Rahovec
Shes mercedes benz 190 ne gjendje te rregullt teknike dhe motorike ,ka regjistrim deri ne fund te shtatorit ,eshte dizel manual 1.9.per me shum kontaktoni ne 049 219 701 044 534 133.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim