Mercedes-benz A170 2004

Shitet nga: Mercedes 08 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Rahovec
Vetura është në gjendje te rregullt, posedon librin e servisit, i padoganuar. Vetura ka goma te dimrit dhe te veres. Për me shume informata kontaktoni: 049-210-442 , 044-889-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim