Mercedes e 220 cdi avandgarde -03

Shitet nga: betimi 19 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim