Nissan almera 1.5 -02

Shitet nga: Altin rexhepi 02 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Rahovec
Shes veturen Nissan Almera 1.5 benzin vetura sa po ardhur nga gjermanija edhe ne gjendje shum te mir dhe shum e pastur mbrenda vetura posedon: Motorrin e ka me zingjir,Klim, airbag,servo,zentrale,xhomat elektrnike,ABS,
Vetura ka 130000 km oregjinale me liber te servisit, ndrrimi mundshem vetem me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim