OPEL VECTRA 2.0 BENZIN RATKOC RAHOVEC ARLIND MOR..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: morinalindi 09 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shitet opel vecktra 2.0 klima full muzik e vet e ka me zfshnika te vet dritat i punojjn per para dhe per mas AiR Bag hargjime shum te vogla klm Lindiii ne klim as ni defekt nuk ke ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim