Opel Ascona b

Shitet nga: metush 16 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Rahovec
opel ascona viti 1978
per momentin ascona eshte duke u riparuar edhe nuk e di sa sa do te zgjat koha e riparimit keshtu qe nuk mundem me dhen çimim riparimi do te behet komplet mbreda dhe jasht pasi te perfundohet do te jet ky qmim diku deri ne 10 mij ero
Tel: 044/886-972
Tel: 049/818-585
kush eshte i interesuar mundem me shit edhe pa u perfundue me qmim me te ult.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim