Opel Astra 1.7 D -93

Shitet nga: Halim Kryeziu 08 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Rahovec
Vetura esht ne gjendje te mir regjistrim ka si dhe Fellnet e Verees
per me shum kontaktee ne 044117147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim