Opel astren 1.7D -93

Shitet nga: halim 01 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
shes opel astren 1.7D eshte ne gjendje te rregullt si dhe ka regjistrim si dhe ka felge tjera te veres per me shum kontakte mob :044117147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim