Opel vectra 2.2 dizel eco tec -04

Shitet nga: Valmir morina 06 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Rahovec
Shes opel vectra viti prodhimit 2004 ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura asht full extra posedon navi te madh bord computer sensora parkimi para dhe mrapa shantazher me 4 cd dritat xenon limuzin etj. Vetura asht e padoganuar dogana e sigurim komplet 2070 euro.. tel 044707252 044204480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim