Opel Astra dizel -99

Shitet nga: Ban Kastrati 22 Gsh 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra e cila esht ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje shum te mir si ne brendesin e saj dhe komode po ashtu dhe nga jasht esht e ruajtue.
Motorin 1.7 disel,elekteonike si dhe tavani i hapur.
Qmimi:1500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim