U shitt

Shitet nga: Astra 11 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra Dizel motorin 1.7 CDI dy te kuqe shpemzimet shum te vogla asht e ruajtne si.mrema.ashtu edhe jasht ka goma te mira me Fellka si dhe ka tjerat te dimrit gjithqka asht ekstra ,karrikat xhysem lekur Viti prodhimit 2005 rexhistrimi i ka dal qe 14 dit ,nuk baj ndrrim per me shum info... 045-862-727 ose me Viber +37745862727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim