Vetur

Shitet nga: Kujtim 15 Gsh 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra 1.6 benzin kater dyer,hidraulik vollanin,rrypin dhemzor te nderrun uljen filter gjitha te reja,gjith servisi perfekt i kryn,si dhe i regjistruar derj ne muajin 25.05.2016,ne gjendje tip top perkthehet meniher,049446434
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim