Opel Combo dizel -96

Shitet nga: bezat 15 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes pikapin opel combo ne gjendje shum te mor me te gjitha serviset motori 1.7 diesel nuk hargjet shum dhe ka regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim