Opel Vectra 1.7 TD

Shitet nga: Opel vectra 08 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Veture luksoze, familjare me 4 dyer. Motori 1.7 Turbo Diesel, motor Japan. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike. Posedon brave qendrore(central barve), bandashet fellga dimrore, si dhe kuken origjinale (nga fabrika) per terheqje.
Ngjyra vishnje metalike, etj.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim