Opel vectra b1.6 16v benzin

Shitet nga: Opel 04 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Vetura eshtr ne gjendje shum te mir teknike dhe mekanike shpenzime te vogla economik
Regjistrim deri shtator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim