opel vectra

Shitet nga: dani 23 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
opel vectra ne xhendtje shum te mir regjistrim 4 muje e gjysem dhe bojm drim me vetur tjeter per me shum info +37745384151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim