Peugeot 307 dizel -03

Shitet nga: Blertan gashi 28 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Rahovec
Vetira eshte duganuar ne gusht 2014 eshte me klim goma te veres dhe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim