Peugeot 307 viti 2005, 1.4 benzin 16v

Shitet nga: Vait Popaj 26 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes peugeot 307 viti 2005, 1.4 benzin KM te kaluara 151456.Peugeot eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe eshte i servisuar per 10.000 km e ardhshme(servisi baze - filterat dhe vaji,
Vetura posedon ABS , airbag , radio me cd dhe mp3 , xhamat e pare elektronik , drita me ndezje automaikte , mbyllje qendrore , KLIME NUK KA.Shpenzimet ne qytet 7 l/100km, ne rruge te hapur 6 l/100km. dhe ka Regjistrim deri me 24.07.2017
Çmimi:me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim