Peugeot

Shitet nga: Hasan 13 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet dhe nderrohet. Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim