Shitet peugeot parter

Shitet nga: Valmir 22 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
motori 1.9 disel kilometrazha e sakt 156400 km ne gjendje shum te mir optike dhe teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim