peugeot partner

Shitet nga: valmir 13 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shes peugeot partner 1.9 disel me 156000km ne gjendje shum te mir optike dhe teknike me shum info 044707525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim