renault

Shitet nga: renault 22 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault skenik megan i kalter 11 muj regjistrim sevis te krym 2 qelsa ndrrim i munshem me golf 4 me klim arbeg kerri asht shum i shterngum Me goma te dimrit te reja gomat everes
Magazin me 6 CD Dhe USB
Gjamat me nzemje
Mbyllje elektronike
Me 5 ulce
1.9
Pres Blersa Serioz :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim