Seat Inka -03

Shitet nga: Bujar 20 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Rahovec
Shitet vetura e modelit Seat Inka, viti i prodhimit 2003, diesel, ka 1 vit rregjistrim dhe eshte ne gjendje te mire.
Mund te kontaktoni edhe permes Viber +377 44 301 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim