Shitet seati

Shitet nga: Enver 06 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shitet seati i sapoardhur nga zvicra dhe eshte ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur per informata shtes kontaktoni ne telefon Viber..... Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim