Toyota Corolla -92

Shitet nga: Toyota corolla 01 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shiten dy vetura Toyota Corolla 1.3 Benzin, Si dhe 1.6 Benzin+plin, veturat jan ne gjendje te mir teknike dhe motorike, shiten me nje qmim te volitshem,
modeli i Vetures eshte si ne Foto, 1.3 eshte ngjyr e hirit metalike, ndersa 1.6 benzin+plin eshte ngjyra si ne foto te dy vetura jan te qlajmeruar ne koh. denim nuk ka , dhe nuk jan ne hipotek.
pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim