VW Golf 1.9 turbo diesel -92

Shitet nga: Artani 13 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Rahovec
Vetura eshte shume e rruajtur dhe eshte turbo diezel 1.9 vetura eshte 5 dyer dhe e sapo riregjistruar, vlen te ceket qe asnjehere ska qene dhe nuk eshte e lene peng ne ndonje banke (jam vet punetor ne bank dhe ju garantorj), nuk beje ndrime dhe pres bleres serioz cmimi nuk eshte i diskutueshem ky eshte i fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim