VW Golf 2 disel -86

Shitet nga: astrit 05 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Komuna: Rahovec
Shes golf 2disel i thjesht ne gjendje te mir siq shihet ne foto i qlajmrun ndrim i mundshem me ndonje pik up apo kombi shtoj edhe pare golfit i duhet veq me vazhdu regjistrimin dhe asgje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim