VW Golf 4 2.3 benzin V5 -02

Shitet nga: glof 12 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Komuna: Rahovec
shitet golf 4 i po sa ardhun nga zvicra i doganun dhe i regjistrun rks.
Osht shume i rujtun,full automatik me klim me xhama elektronik,qels elektronik,
Marshi Automatik tiptronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim