Golf 7 + Sportvan, 2015 1.6 TDI, i Doganuar

Shitet nga: sedat Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Sportvan
VW Golf 7 plus, 1.6 TDI, 105 PS
Sapo i ardhur nga Italia me doganë dhe homologim të paguar
Dizell,
Bluemotion technology
1.6 TDI me i të kuqe
Viti i prodhimit 2015,
Board-computer,
Dy çelsa,
Sistemi i zerimit me Bluetooth, CD, AUX , USB, SD-card
Senzora parkingu
Led Drita,
Dritat me senzore ne kthesa
Pasqyret elektronike,
Dritaret elektronike,
Hallogenga (Automatike ne kthesa ndezën vet ne anën qe kthehesh)
Timoni me mundësi rregullimi te lartësisë dhe thellësisë
Pulla ne timon,
Airbag x 6 cope,
ESP,
ABS,
Autohold (Mos me shku mbrapa ne perpjetze)
Auto Start-Stop (Ne Semafor shymet)
Servisi dhe rrypi dhemzor i ndrrum komplet,


Vetura eshte ne gjendje shume te mire optike dhe ne motorr, nuk ka nevoj me investu asgje.

Hargjimet shume te vogla:
3.6 l/100 km (kombinim)
4.1 l/100 km (qytet)
3.4 l/100 km (autostrad)

ME LIBER te SERVISIT.
Kontakt +383 45 625 667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim