AUTO LARJE

Shitet nga: baki gashi 15 Shk 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
sjiten 6 maqina per auto larje jan shum lloje te ardhura nga zvicrra gjith ashtu kemi dy boca per shampun kompresor dhe te gjitha paisjet qe nevoiten per nje autolarje qmime te arsyshme prej 900 euro deri ne 300 te gjitha me uj te nxet dhe te ftoft
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim