Aparti i saldimit

Shitet nga: baki gashi 16 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shitet aparati i saldimit ESAB 400 amper industrial me kaset përmbi esht ne gjendje shum te mire para nje jave i ardhur nga zvicrra dorzen e ka te rej e bleme ne zvicerr me ftohje me uj me 3 ventilator per ftohje e kam dhe njo tjeter esab 315 amper digjital tig co2 elektrod shum i rij shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim