Aperate per mbushjen e baterive dhe startim

Shitet nga: Kastrati 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Te ardhura nga zvicra jan 12v dhe 24 v per me shum info lajmrohi ne viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim